Onze deluxe kamers met zeezicht bevinden zich in ons lichtroze monumentale pand.
Deze kamers beschikken over dezelfde voorzieningen als de standaard kamers, zoals een king-size bed, moderne badkamer met regendouche, een koelkastje, koffie & thee faciliteiten, airconditioning, ventilator, en een kluisje om uw waardevolle spullen in op te bergen. Daarnaast hebben deze kamers een kleine kitchenette en een fijn privé balkon met zitje aan de zeezijde van het hotel.
De romantische kamers hebben de namen Valentine en Bona Vista meegekregen. Voor beiden moet je wel trappen op kunnen, maar daar krijg je alle privacy op je eigen balkon met heerlijk uitzicht voor terug.
Bona Vista is een zeer ruime, modern ingerichte zolderkamer waar je vanaf je balkon over de typische Curaçaose daken naar de zee kijkt.
Valentine is een compacte kamer op de 1e verdieping vanwaar je over het zwembad en restaurant richting zee kijkt.
Standaard Kamers | Superior Kamer | Deluxe Kamer Stadszicht | Deluxe Kamer Zeezicht | |
---|---|---|---|---|
King-size bed | ||||
Airco | ||||
Ventilator | ||||
Badkamer met regendouche | ||||
Koffie & thee faciliteiten | ||||
Klein koelkastje | ||||
Föhn | ||||
Handdoeken en linnen | ||||
Dagelijkse schoonmaak | ||||
Strandlakens | ||||
Kitchenette | - | |||
Prive balkon of terras | - | - | ||
Uitzicht op zee | - | - | - | |
Prijzen (voor actuele prijzen en/of acties: info@scubaldoge.com) | ||||
Hoogseizoen 23 december 2021 t/m 31 maart 2022 | $179 | $199 | $224 | $259 |
Laagseizoen 01 april 2022 t/m 22 december 2022 | $155 | $175 | $199 | $229 |
Alle prijzen zijn in US$, per nacht, op basis van twee personen, en excl. 7% omzetbelasting. Boek tot 90 dagen voor aankomst en ontvang een mooie vroegboekkorting (geldig in het laagseizoen). Neem contact met ons op voor meer informatie. |